Login    

Przedszkole Sióstr elżbietanek Ostrów Wlkp.

Złota myśl


 

 

 


 

 

 

 
Aktualności

Wczoraj obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji każde Dziecko z naszego Przedszkola otrzymało przepiękny prezent na tę wyjątkową okazję. Przedszkolaki z grupy Biedronki miały także upominki dla swoich Mam z okazji ich niedawnego święta. Niech święto całej Rodziny trwa każdego dnia! Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...

  


Kochane Dzieci. Czas udać się do szkoły muzycznej, aby tam, poznać wiele ciekawych instrumentów. Zapraszamy na tele-wizytę:

Wizyta w szkole muzycznej... link   Read More...


Zapraszamy Was również do odsłuchania życzeń w formie muzycznej.
Wysłuchajcie piosenek i poruszajcie się w rytm muzyki. 

Dzień Dziecka życzenia

To jest nasz dzień   


Dziś Dzień Dziecka, pierwszy czerwca, dzień radosny,
kwitną kwiatki, słońce świeci…
W dniu tak pięknym i wspaniałym,
życzymy Wam sercem całym
moc uśmiechu i radości,
szczęścia, zdrowia, pomyślności.


Z okazji Waszego święta zapraszamy do obejrzenia spektaklu „Ja, Maluch i morze”. Przedstawienie przygotowali aktorzy z TEATRU BAJ w Warszawie. Jeśli tęsknicie za latem, podróżami i wakacyjnymi przygodami, koniecznie musicie zobaczyć bajowe przedstawienie. Spektakl rozpoczyna się dziś o godzinie 10.00.
Przedstawienie będzie dostępne dla widzów bezpłatnie na stronie internetowej Teatru Baj:

Teatr BAJ... strona
    


W niedzielę 24 maja 2020r. w kościele pw. Bożego Ciała w Poznaniu zakończył się proces beatyfikacyjny na szczeblu diecezjalnym Sługi Bożej Siostry M. Włodzimiry Wojtczak – elżbietanki. Uroczystości przewodniczył ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki w obecności Biskupów Pomocniczych, kapłanów, Sióstr Elżbietanek na czele z Matka Generalną M. Samuelą Werbińską. Dalszy ciąg procesu beatyfikacyjnego s. Włodzimiry będzie przebiegał w Rzymie, w Kongregacji ds. Świętych. Do wyniesienia Służebnicy Bożej na ołtarze potrzebny jest cud wyproszony za Jej wstawiennictwem. Zachęcamy do gorliwej modlitwy za wstawiennictwem Siostry Włodzimiry.

  


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac wykonanych w domu, które nadesłały nasze kochane dzieci.  Można wykorzystać swoje propozycje i własne intencje twórcze. Dziękujemy za dotychczasowe i prosimy o więcej. GRATULUJEMY pięknych prac! Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...

    


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, jak pięknie pracują w domu nasze kochane Słoneczka. BRAWO Kochane Dzieci i Kochani Rodzice! Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...

  


Kochane Przedszkolaki. 1 czerwca obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA. Na świecie żyje dużo dzieci różnego pochodzenia, o różnych barwach skóry, biednych lub bogatych. Niestety, wiele dzieci - szczególnie w biednych krajach - nie posiada zabawek, nie zna cukierków, lodów czy wafelków. Spróbujcie pomodlić się za te dzieci wraz z rodzicami. Dla chętnych przesyłamy zadania, w których rysując szlaczki można każdemu dziecku podarować jakąś zabawkę. Dobrej zabawy, Kochane Przedszkolaki.

  


Kochane Przedszkolaki. Z okazji Waszego Święta dedykujemy Wam piosenkę - niech rozjaśni ponure dni i towarzyszy Wam przez cały czas. Pamiętajcie-jesteście dla nas bardzo ważni!!!

Wszystkie Dzieci nasze są...link   


Dzieci na świecie często nie mają co jeść. Cukierek i lizak to dla nich smakołyki, które otrzymują w prezencie od misjonarzy. Połącz figlarnymi liniami dzieci z wybranym smakołykiem a następnie połącz dzieci z ich nazwami i spróbuj je przeczytać. Miłej zabawy Przedszkolaki!

           


Page 5 of 33First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Next   Last   
 
Reklama