Warsztaty teatralne

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2021-01-15 | Views: 239

W styczniowy dzień Siostra Jadwiga przeprowadziła w grupie Skrzaty WARSZTATY TEATRALNE. Celem zajęć jest wzbudzić zainteresowanie dzieci sztuką teatralną, rozwinąć wyobraźnię podczas przygotowania strojów, dekoracji, scenografii. Podczas warsztatów dzieci inscenizowały przygody Toma Ficpatrika,który gonił po świeci w poszukiwaniu garnka złota. Po nieudanych próbach Tom zrozumiał, że jego szczęście i skarb sa najbliżej - w jego domu i ogrodzie. Dzieci uczyły się dostrzegać szczęście wokół siebie. Podczas zabawy w teatr radości i śmiechu było co nie miara. Każde chętne dziecko miało swój udział w tworzeniu sztuki teatralnej, gdyż wcielały się w role drzew, ostów, płota sąsiada, kwiatów, krzaków. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...