Konkurs Piosenki Zimowej

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2018-01-30 | Views: 641

Dnia 30 stycznia 2018 w pięknie udekorowanej i przygotowanej świetlicy naszego Przedszkola odbył się międzyprzedszkolny konkurs piosenki zimowej "Dzwonią dzwonki sań", którego głównymi organizatorami były Siostra Jadwiga i p. Angelika Maszczyńska. Do konkursu przystąpiło 14-cioro dzieci z przedszkoli z terenu Ostrowa Wielkopolskiego. W składzie jury zasiedli: S.M. Teresa Dorsz - Dyrektor Przedszkola, S.M. Benwenuta Jankiewicz - była Dyrektor Przedszkola, p. Krystyna Pichet - Kierownik Referatu Oświaty w Urzędzie Miejskim, p. Aurelia Głogowska - członek Rady Rodziców, p. Piotr Mikołajczak - "Złota Rączka Przedszkola" oraz p. Katarzyna Koter-Ruda - sekretarz Przedszkola. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...
&

Na początku wystąpiły dzieci z naszego Przedszkola, aby dodać odwagi i zachęcić uczestników konkursu. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Jury po naradach wyłoniło 6 wykonanawców, których utrwory szczególnie wpadły im w ucho. Artyści ci otrzymali dodatkowo złote statuetki. Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!