Pożegnanie roku przedszkolnego u Skrzatów

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-06-28 | Views: 947

Dnia 22 czerwca 2017 Przedszkolaki z grupy Skrzaty pożegnały rok przedszkolny przygotowując pod opieką Siostry Jadwigi i Pań Wychowawczyń piękną część artystyczną dla swoich Rodziców. Niesamowite występy naszych absolwentów, którzy zaprezentowali taniec w stylu "potancówek kowbojskich", "taniec irlandzki" oraz "polonez" z Pana Tadeusza - zachwyciły Rodziców i zgromadzoną widownię. Występ przeplatany był wierszami oraz piosenkami. Momentem najbardziej podniosłym było odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego" oraz szczere wyznanie dzieci do wiersza "Polak Mały", po którym nastąpiło wręczenie dyplomów, wyróżnień i nagród. Nie zabrakło łez wśród dzieci i dorosłych. Po uroczystej akademii odbył się rodzinny piknik przy grillu w naszych przedszkolnych ogrodach. Przejdź do GALERII ZDJEĆ...