Wycieczka do lasu Biedronek

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-06-22 | Views: 922

Dnia 21 czerwca 2017 Przedszkolaki z grupy Biedronki wraz z Wychowawcami i Rodzicami udali się do siedziby Wojskowego Koła Łowieckiego SZARAK w Ostrowie Wlkp., by wspólnie i z radością pożegnać kończący się rok przedszkolny. Przy pięknej, słonecznej pogodzie dzieci wraz z Rodzicami brały udział w zawodach sportowych, w podchodach w lesie w poszukiwaniu strzały, łuku i maczugi Wielkiego Wodza. W chwili odpoczynku można było skosztować pysznych kiełbasek z ogniska, bułeczki lub słodkiej drożdżówki. Na zakończenie odbyło się losowanie fantów ufundowanych przez Radę Rodziców. Główną nagrodą był czerwony samochód sportowy, który trafił do rąk Państwa Szukalskich. Za piękne nagrody DZIĘKUJEMY Radzie Rodziców, a Siostrze Dyrektor, Siostrze Jadwidze i Wychowawcom DZIĘKUJEMY za przygotowanie i przeprowadzenie całego pikniku. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...   i do zakładki DZIEJE SIĘ...