Archiwum Aktualności 2018/2019

110. rocznica urodzin Patronki

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2019-02-20 | Views: 523

Dnia 20 lutego 2019 Przedszkolaki w przepiękny sposób upamiętniły 110. rocznicę urodzin Patronki Przedszkola Siostry Włodzimiry. W Akademii ku czci Służebnicy Bożej Siostry Włodzimiry Wojtczak oprócz naszej kochanej Siostry Dyrektor udział wzięła także Najprzewielebniejsza Siostra Prowincjalna s. M. Kamila, która w tych dniach wizytowała naszą placówkę. Dzieci w piękny sposób przedstawiły życie Siostry przeplatając wiadomości pięknymi tańcami. Na koniec odśpiewano hymn "Błogosławieni miłosierni".  Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...   i  Dzieje się...

Kolejnym punktem uczczenia Patronki była modlitwa, złożenie kwiatów i zapalenie znicza na grobie Siostry Włodzimiry na cmentarzu przy ul. LImanowskiego przez delegacje Przedszkolaków wraz z Siostrą Prowincjalną i Siostrą Dyrektor.