Archiwum Rok szkolny 2017/2018

Przedszkoliada z Kangurem

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2018-01-31 | Views: 525

Dnia 30 stycznia 2018 w hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wlkp. nasze Przedszkolaki wzięły udział w imprezie sportowej dla przedszkolaków w ramach Grupy Azoty Przedszkoliada Tour 2018. Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. Wszystkie aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, która upowszechnia rozrywkę ruchową, a także naucza podstaw różnych dyscyplin sportowych. Przedszkoliada Tour 2018 to także edukacja i rozrywka. W tym dniu Przedszkolaki sięgnęły po kredki, aby przygotować plakat pt. "Pokolorouj sport". W hali znajdowało się także stanowisko, gdzie dzieci poznawały podstawowe zasady ekologii. Na zakończenie wszystkie Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy, a także przybili "piątkę" z Kangurem i zrobili wspólne zdjęcie. W imprezie wzięło udział ogółem 140 Przedszkolaków z 10 przedszkoli. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...