Święto naszej Patronki

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-02-22 | Views: 630

Dnia 20 lutego 2017 w świetlicy grupa Biedronek, Skrzatów i Słoneczek wspólnie z Siostrą Dyrektor i wychowawcami obchodzili święto Patronki Przedszkola - Siostry Włodzimiry.Dzień ten przygotowała pani Elżbieta Gumienna. Zajęcia rozpoczęły się wspólnym zaśpiewaniem hymnu. Dzieci miały możliwość zapoznać się z życiem i działalnością swojej Patronki. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...

Na zakończenie została odmówiona modlitwa o potrzebne łaski. Delegacja dzieci z grup z S. Dyrektor i p. Elżbietą Gumienną pojechała na cmentarz przy ul. Limanowskiego, aby zlożyć kwiaty i zapalić znicze na grobie Siostry Włodzimiry Wojtczak, a także pomodlić się. Mamy nadzieję, że Siostra Włodzimira będzie opiekować się naszym Przedszkolem i cały czas będzie miala w opiece Siostrę Dyrektor, Wychowawczynie i każdego Przedszkolaka.