Zajęcia otwarte dla Rodziców Biedronek

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 2017-01-27 | Views: 549

Dnia 26 stycznia 2017 Siostra Jadwiga przygotowała zajęcia otwarte dla Rodziców w ramach projektu "Bystry Maluch". Pierwsze zajęcia miały temat: "ZIMOWA MATEMATYKA". Rodzice mogli zobaczyć jak pracują ich dzieci i uczą się poprzez zabawę. Siostra Jadwiga przedstawiła różne metody pracy z dziećmi, a dzieci chętnie prezentowały to, co już potrafią. Były łamigłówki z figurami geometrycznymi, kolorami, wyklaskiwanie rytmów, układanie przedmiotu za, przed, na, pod, obok fotela itp. Był też czas na taniec ze śniegiem oraz bitwa na papierowe śnieżki. Na zakończenie dzieci, które aktywnie uczestniczyły w zajęciach otrzymały dyplom Bystrego Malucha, a Siostra Jadwiga otrzymała od każdego dziecka uśmiechniętą buźkę na znak, że zajęcia bardzo się podobały. Również rodzice wyrazili swoje zadowolenie i podziękowali Siostrze Jadwidze za zajęcia. Przejdź do GALERII ZDJĘĆ...