Login    

Przedszkole Sióstr elżbietanek Ostrów Wlkp.

Złota myśl

 
Archiwum Aktualności 2019/2020

  


Szanowni Państwo! Udostępniamy link, pod którym znajdziecie Państwo komunikat Pani Prezydent w sprawie otwarcia przedszkoli w naszym mieście

umostrow.pl/aktualnosci/komunikat-prezydenta-miasta-ws-otwarcia-zlobkow-i-przedszkoli.html   


15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. Został on ustanowiony w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ (organizacji mającej na celu zapewnienie bezpieczeństwa i pokoju na całym świecie). Dzień ten to wspaniała sposobność do przypomnienia sobie, jak ważna jest RODZINA i do podziękowania za obecność najbliższych. Z tej okazji zachęcamy Was do nauki piosenki „Moja wesoła rodzinka”

UWAGA, UWAGA! Zróbcie sobie wspólne rodzinne zdjęcie. Zdjęcia przyślijcie na adres przedszkola: przedszkole@osw.pl Zamieścimy je w Galerii Zdjęć na naszej Stronie Internetowej.   


W dniu 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Ten Wielki Człowiek, po którym pamięć jest wciąż żywa jest autorytetem dzisiejszego społeczeństwa. Ojciec Święty był ambasadorem dzieci i młodzieży. Od początku swojej działalności apostolskiej pokładał wielkie nadzieje w najmłodszych pokoleniach. Ogromna wrażliwość serca Papieża pozwalała Mu kierować uwagę ku najmniejszym, najbardziej bezbronnym, potrzebującym miłości i opieki. Zachęcamy Was do obejrzenia filmików o życiu św. Jana Pawła II:

          


Zapraszamy nasze kochane Przedszkolaki do wykonania swojego zwierzątka - kotka. Miłej pracy!

  


Hello Children! Dzis zapraszamy Was do poznania nowego słownictwaz dziedziny zwierzęta. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji zadań. Powodzenia!

  


Kochane Dzieci! Zapraszamy Was do rozwiązywania poniższych kart pracy:

- Połącz w pary - należy połączyć ze sobą dwa obrazki

- Puzzle - puzzle sylabowe można czytać sylabami lub można je wydrukować, rozciąć i układać w jedną całość

- Działania matematyczne - dodawanie i odejmowanie liczb dla Starszaków

POWODZENIA!   


Zapraszamy Was Kochane Dzieci do LOGOZABAW. "Logozabawy" - zajęcia logopedyczne w formie zabawy dla młodszych, ale i starszych przedszkolaków. Rodzic może pracować z dzieckiem indywidualnie, a przy okazji oboje mogą obserwować na filmikach, jak prowadzi zajęcia pani logopeda oraz jak ćwiczą inne dzieci. Podobne ćwiczenia przedszkolaki wykonywały na "Treningu słuchowym", który był stałym elementem logopedycznych zajęć grupowych. Powodzenia!

1. Budujemy ciszę...link

2. Gruby misio...link

3.   Read More...


Wiosna to piękna pora roku. Świat „budzi się” do życia… jest kolorowo. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek i zagadek związanych z tą tematyką. Zobaczcie sami…
„Majowa łąka” – film edukacyjny dla dzieci
... link

"Ptasie przygody" - bajka muzyczna... link

"Wiosna w ogrodzie" - karty pracy... do pobrania   Read More...


Kochane Przedszkolaki! Zbliża się Dzień Mamy (26 maja) i Dzień Taty (23 czerwca). Z tej okazji zapraszamy Was serdecznie do wykonania prezentów dla swoich Rodziców. Możecie poprosić o pomoc np. babcię, dziadka lub starsze rodzeństwo. Życzymy miłej pracy! I nie zapomnijcie o złożeniu życzeń swoim Rodzicom w dniu ich święta.

             


Page 9 of 33First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last