Login    

Przedszkole Sióstr elżbietanek Ostrów Wlkp.

Złota myśl

 

 

 

 

 
Archiwum Aktualności 2019/2020

Po aktywności umysłowej zapraszamy na aktywność ruchową.

Propozycja 1. MALOCAKIDS poleca Wam wspaniałe zajęcia fizyczne i ruchowe. Zapraszam do aktywnego spędzania czasu; podczas nieobecności w przedszkolu można je śmiało wykonywać w domu. A więc... Zaczynamy: NA ZIEMI ZOSTAJE... link

Propozycja 2. WORDWALL zadania ruchowe dla dużych i małych RULETKA...link   


Drodzy Rodzice i Opiekunowie. Zapraszamy na edukacyjne strony dla najmłodszych, aby jak najaktywniej wypełnić im czas spędzony w domu z powodu pandemii koronawirusa. Co kilka dni będziemy wysyłać nowe propozycje zabaw, zadań i prac plastycznych. Pozdrawiamy.

Propozycja 1. MINIMINIPLUS... link

Propozycja 2. BULIBA... link


  Read More...


Drogie Mamy, piszą Panie, że trudno Wam zagospodarować czas swojemu małemu dziecku. Zapraszamy na stronę stworzoną przez bardzo kreatywną mamę, tutaj znaleźć można tysiące wspaniałych pomysłów inspirujących małych przedszkolaków.

MOJE DZIECI KREATYWNIE... link

MALUCHY... link

    


   

       


Zapraszamy do zapoznania się i zaproponowania zabawy dzieciom. Z pewnością Przedszkolaki ucieszą się z głównych bohaterów - dinozaurów dużych i malych.

DINOZAURY... link

DINUSIE...link   


Zapraszamy do zabawy matematyczno-geometrycznej o zwierzątkach. Dzieci podczas zabawy rozwijają swoje umiejętności liczenia, dopasowywania czy utrwalania kolorów.

ZWIERZĄTKA ... link   


Kochane Dzieci, na przymusową nudę proponuję zrobienie wesołego zajączka ze skarpetki. Jak go zrobić? Zobaczcie na stronie podanej poniżej. Do zrobienia zajączka, proście o pomoc mamę lub tatę. Miłej pracy Kochani.

Link do ZAJĄCZEK ZE SKARPETKI

    


                

         


    

       


    

     

  


Page 18 of 33First   Previous   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  Next   Last